Çeliker Söve -
25
Yeni Sanayi Sitesi 5/a No:4İstasyon Mahallesi,34100
+90(537) 953 19 78Firmamız 2000 yılında inşaat projelerinin iç ve dış cephede çeşitli çalışmalarında görev almaya başlamıştır.2007 yılı itibariyle Eps kaplama ve söve imalatında yılların verdiği deneyim ve emeğin sonucu olarak Çeliker Söve olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermiştir.2011 yılında son teknolojiye uygun makineler ve teknik altyapı kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas alarak 24 saat üretim yapmakla siz değerli müşterimizin güvenini kazanmıştır.Geçmişte büyük projelere imza atmış olan şirketimiz günümüz koşullarında insanlara faydalı olabilmek adına yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Misyonumuz Daima en iyiyi aramak, düşünmek, üretmek ve sunmaktır. Bunları yaparken tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektir. Beraber çalıştığımız insanların; müşterilerimiz, bayilerimiz, teknik kadrolar ve personelimiz ile aramızda dürüstlük, güven, bilgi ve birbirimize fayda sağlayan ilişkilerin artarak devam ettirmek, mümkünse bu ilişkileri nesilden nesile taşıyabilmektir. Attığımız tüm adımlardaki temel kriterlerimiz insan, bilgi ve yüksek teknolojiyi profesyonellikle birleştirmek olup bunları ahlaki değerlerimizi kaybetmeden, taviz vermeden uygulamaktadır. Vizyonumuz %100 Türk sermayeli olan firmamızın tüm dünyadaki rakipler ile rekabette her zaman önde olmayı hedefleyen ve bu hedefi; bilgi, yaratıcılık, teknoloji, profesyonellik ile birleştirerek ülkemize katkı sağlayan firmalardan biri olmak istemektedir. Kendi konusunda Türkiye'de ve dünyada daha önce yapılmamış ürünleri yapmak ve bunları yaparken izlediğimiz yolun taklit değil yaratıcılık olmasıdır. Türkiye'de ve ihracat yaptığımız ülkelerde poliüretan bazlı yapı prestij aksesuarlarında ulusal ve uluslar arası inşaat piyasasında anahtar bir rol üstlenmek ve büyük çaplı projelere imza atmaktır.
85236Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Yeni sanayi sitesi Edirne Un Fabrikası karşısı.

İletişim Formu
Firmamız 2000 yılında inşaat projelerinin iç ve dış cephede çeşitli çalışmalarında görev almaya başlamıştır.2007 yılı itibariyle Eps kaplama ve söve imalatında yılların verdiği deneyim ve emeğin sonucu olarak Çeliker Söve olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermiştir.2011 yılında son teknolojiye uygun makineler ve teknik altyapı kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas alarak 24 saat üretim yapmakla siz değerli müşterimizin güvenini kazanmıştır.Geçmişte büyük projelere imza atmış olan şirketimiz günümüz koşullarında insanlara faydalı olabilmek adına yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.Misyonumuz

Daima en iyiyi aramak, düşünmek, üretmek ve sunmaktır. Bunları yaparken tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektir. Beraber çalıştığımız insanların; müşterilerimiz, bayilerimiz, teknik kadrolar ve personelimiz ile aramızda dürüstlük, güven, bilgi ve birbirimize fayda sağlayan ilişkilerin artarak devam ettirmek, mümkünse bu ilişkileri nesilden nesile taşıyabilmektir. Attığımız tüm adımlardaki temel kriterlerimiz insan, bilgi ve yüksek teknolojiyi profesyonellikle birleştirmek olup bunları ahlaki değerlerimizi kaybetmeden, taviz vermeden uygulamaktadır.

Vizyonumuz

%100 Türk sermayeli olan firmamızın tüm dünyadaki rakipler ile rekabette her zaman önde olmayı hedefleyen ve bu hedefi; bilgi, yaratıcılık, teknoloji, profesyonellik ile birleştirerek ülkemize katkı sağlayan firmalardan biri olmak istemektedir. Kendi konusunda Türkiye'de ve dünyada daha önce yapılmamış ürünleri yapmak ve bunları yaparken izlediğimiz yolun taklit değil yaratıcılık olmasıdır. Türkiye'de ve ihracat yaptığımız ülkelerde poliüretan bazlı yapı prestij aksesuarlarında ulusal ve uluslar arası inşaat piyasasında anahtar bir rol üstlenmek ve büyük çaplı projelere imza atmaktır.
Firmanızı Ekleyin

Edirneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 33 firma yer almaktadır.