Totovit
25
Talatpaşa Asfaltı Meriç 3 Sitesi No:16Merkez,34100
+90(545) 848 26 46https://www.facebook.com/soner.toto Sporcu besinleri yıllar yılı yanlış algılanmış, doping maddeleri ile karıştırılmıştır. Çoğu doğal olan bu ürünler, Fitness'ın en önemli kısmı olan beslenme konusunda, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Örnek vermek gerekirse ileri seviye bir kassal çalışma sonrasında yeterli Creatine'i doğal yollardan almak mümkündür. Tabii 2 kilo kırmızı et yerseniz! Bu kadar yüklü miktarda kırmızı et çok kaliteli protein ve creatin kaynağıdır. Ancak bu aynı zamanda vücudunuza gerekenden çok daha fazla hayvansal yağın girmesi demektir. Bu gibi durumlarda sporcu besinlerinin "‘DOZUNDA' kullanılması son derece mantıklı ve "‘sağlıklıdır'. Soframızdaki şeker, yediğimiz tuz, içtiğimiz cola, sporcu besinlerine oranla çok daha zararlıdır. Bir diğer yanılgı ise, sporcu besinleri ile günlük ihtiyacın tümüne yakınının karşılanabileceği düşüncesidir. Doğru dürüst beslenmeyip, sporcu besinlerinden mucize beklemek yanlıştır. Sporcu besinleri yabancı kaynaklarda Supplement (destek) olarak geçmektedir. Sporcu Besinleri (Supplementler) kaliteli bir Sporcu Beslenmesine ilaveten, gelişimi hızlandırmak amacı ile kullanılmalıdır. Piyasada çok nadir olsa da sahte üretim ve kalitesiz ürün bulunur. Bu konuda seçici olunmalı ve Supplementler güvenli yerlerden alınmalı ve bu işten anlayan kişilere danışılmalıdır. Bizlerde sizlere kaliteyi ayağınıza getirip bu imkanlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.
11919Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
  • Servis Saatleri00:00 - 24:00
  • Servis Yerleri Yurt içi
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Edirne Merkez SGK karşısı.

İletişim Formu
https://www.facebook.com/soner.totoSporcu besinleri yıllar yılı yanlış algılanmış, doping maddeleri ile karıştırılmıştır. Çoğu doğal olan bu ürünler, Fitness'ın en önemli kısmı olan beslenme konusunda, hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Örnek vermek gerekirse ileri seviye bir kassal çalışma sonrasında yeterli Creatine'i doğal yollardan almak mümkündür. Tabii 2 kilo kırmızı et yerseniz! Bu kadar yüklü miktarda kırmızı et çok kaliteli protein ve creatin kaynağıdır. Ancak bu aynı zamanda vücudunuza gerekenden çok daha fazla hayvansal yağın girmesi demektir. Bu gibi durumlarda sporcu besinlerinin "‘DOZUNDA' kullanılması son derece mantıklı ve "‘sağlıklıdır'.Soframızdaki şeker, yediğimiz tuz, içtiğimiz cola, sporcu besinlerine oranla çok daha zararlıdır.

Bir diğer yanılgı ise, sporcu besinleri ile günlük ihtiyacın tümüne yakınının karşılanabileceği düşüncesidir. Doğru dürüst beslenmeyip, sporcu besinlerinden mucize beklemek yanlıştır. Sporcu besinleri yabancı kaynaklarda Supplement (destek) olarak geçmektedir. Sporcu Besinleri (Supplementler) kaliteli bir Sporcu Beslenmesine ilaveten, gelişimi hızlandırmak amacı ile kullanılmalıdır.

Piyasada çok nadir olsa da sahte üretim ve kalitesiz ürün bulunur. Bu konuda seçici olunmalı ve Supplementler güvenli yerlerden alınmalı ve bu işten anlayan kişilere danışılmalıdır.

Bizlerde sizlere kaliteyi ayağınıza getirip bu imkanlardan yararlanmanızı sağlıyoruz.
Firmanızı Ekleyin

Edirneport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 33 firma yer almaktadır.